- 15%

Now – Rei-Shi Mushrooms 270mg

1,650 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now Rei-Shi Mushrooms 270mg

Një përzierje e kërpudhave Reishi (e njohur edhe si Ling Zhi) dhe kërpudhave Shiitake. Reishi dhe shiitake janë të mirënjohur në herbalizmin kinez dhe janë përdorur për të promovuar shëndetin dhe mirëqenien për shekuj.

Në vitet e fundit, studiuesit kanë identifikuar polisaharide bioaktive kyçe që mund të kontribuojnë në mbështetjen e shëndetit.

 • Produkt vegan & vegjetarian
 • Pa sojë
 • Pa OMGJ
 • Pa gluten
 • Pa qumësht/vezë

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet marrja e 2 kapsula dy herë në ditë me ushqim. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

* Mund të ketë ndryshime natyrale të ngjyrave në këtë produkt

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

100

Reishi Mushroom Extract Powder (10:1)(Ganoderma lucidum) 90 mg ** Daily Value not established. Reishi Mushroom Powder(Ganoderma lucidum) 300 mg ** Daily Value not established. Shiitake Mushroom Extract Powder (4:1)(Lentinus edodes) 150 mg ** Daily Value not established. **Daily Value not established.Other Ingredients: Rice Flour, Hypromellose (cellulose capsule), Ascorbyl Palmitate and Silicon Dioxide

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Rei-Shi Mushrooms 270mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART