- 10%

Now – Probiotic-10 50 Billion

5,454 Lekë 6,060 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now – Probiotic-10 50 Billion

NOW® Probiotic-10™ ofron një spektër të gjërë dhe të balancuar të organizmave të gjallë të cilët njihen si shtame probiotike që i rezistojnë aciditetit dhe që kolonizojnë sistemin gastrointestinal. Bakteret probiotike janë jetësore për tretjen, ato ndihmojnë në integritetin, lëvizshmërinë dhe detoksifikimin intestinal. Pas hapjes mbajeni në frigorifer që të ruajë efikasitetin dhe fuqinë.Pa produkte qumeshti, soje dhe gluten.

Udhëzime mbi përdorimin

1 kapsulë mes vakteve ose me stomakun bosh.

Firma

Now

Forma

Shishe

Sasia

50

actobacillus acidophilus (La-14), Bifidobacterium lactis (Bl-04), Lactobacillus paracasei (Lpc-37), Bifidobacterium breve (Bb-03), Lactobacillus plantarum (Lp-115), Streptococcus thermophilus (St-21), Lactobacillus casei (Lc-11), Lactobacillus salivarius (Ls-33), Lactobacillus rhamnosus (Lr-32), Bifidobacterium longum (BI-05) Celulozë mikrokristaline, FOS (Frutooligosaharide), Palmitat Askorbili dhe silicë.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Probiotic-10 50 Billion”

LART

×