- 18%

NOW – Plant Protein Complex Powder

5,907.50 Lekë

22 Grams, Chocolate Mocha, 2-Pound

Përshkrimi i Produktit

NOW – Plant Protein Complex Powder 22 Grams, Chocolate Mocha, 2-Pound

22 g PROTEINË: Nëse jeni një vegjetarian aktiv ose vegan, atëherë e dini se sa e vështirë mund të jetë të gjeni një pluhur proteine vegjetariane të cilësisë premium. NOW Sports Plant Protein Complex është formuluar posaçërisht për të adresuar nevojat tuaja me një përzierje proteinash vegane jo-OMGJ nga burime si bizele, kërpi dhe quinoa. Çdo dozim me 1 lugë ofron 22 gram proteina dhe zakonisht ka rreth 3,900 mg aminoacide me zinxhir të degëzuar dhe 1,800 mg argininë. I ëmbëlsuar me ëmbëlsues natyral me ksilitol dhe stevia. Kompleksi i proteinave bimore sportive NOW është produkti ideal proteinik për stilin tuaj aktiv të jetës vegjetariane.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorimi i rekomanduar: Shtoni 1 lugë çdo ditë në 350-400ml ujë të ftohtë ose në pijen tuaj të preferuar.
Ruajeni në një vend të freskët, të thatë dhe të errët pas hapjes.

Firma

Now

Forma

Pluhur

Sasia

907g

Yellow Pea Protein Isoalte, Dutch Cocoa, Quinoa Protein, Natural Flavors, Xylitol, Hemp Protein, Organic Stevia Leaf Extract, Stevia Leaf Extract (Rebaudioside A).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “NOW – Plant Protein Complex Powder”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART