- 15%

Now – Patchouli Oil

2,040 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Patchouli Oil

Vaj esencial patchouli (Pogostemon cablin) 100% i paster.

 • Aromë myshku, toke
 • Vetitë: romantike, qetësuese, stimuluese

Metoda e Përpunimit: I distiluar në avull nga gjethet e thara të bimës

Udhëzime mbi përdorimin

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj patchouli, 3 pika vaj jasemini dhe 5 pika vaj geranium në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Vaj esencial patchouli (Pogostemon cablin)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Patchouli Oil”

LART