- 15%

Now – Oregano Oil

2,380 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now – Oregano Oil

Vaj esencial rigoni (Origanum vulgare) 100% i pastër.

 • Aromë pikante
 • Vetitë: Pastruese, përfshirëse, ngushëlluese.

Metoda e përpunimit: Lule të thara të distiluara në avull

Udhëzime mbi përdorimin

Kombinohet mirë me: vaj kamomili, vaj eukalipti,mente dhe ekstrakti i pemës së çajit(tea tree).

 

Firma

Now

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Origanum Vulgare (Oregano) Oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Oregano Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART