- 15%

Now – Orange Oil

858.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now – Orange Oil

Përbërësit: Vaj organik i portokallit (100% i pastër)

Aroma: Lëkurë e freskët, e ëmbël e portokallit

Vetitë: Freskuese, gjallëruese

Udhëzime mbi përdorimin

Për aromaterapi. Shtoni 10 pika vaj portokalli dhe 25 pika vaj koncentrat vanilje në një difuzor.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Orange Oil”

LART