- 15%

Now – Omega-3 Mini Gels

1,377 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now – Omega-3 Mini Gels 

Cilësia e këtij vaji peshku natyral është në nivel të lartë, me standarte strikte të kontrolluara, i testuar dhe pa praninë e dëmshme të ndotësve industrial si PCB, dioksina, mërkur dhe metale të tjera të rënda.

 • 180 EPA / 120 DHA
 •  Distiluar në nivel molekular
 •  Kapsula të vogla dhe të lehta për gëlltitje

Udhëzime mbi përdorimin

 2 kapsula, 1-3 herë në ditë të shoqëruara me ushqim.

Kujdes: Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun nëse jeni shtatzënë ose nëse merrni ilaçe.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Shishe

Sasia

90

Softgel Capsule [bovine gelatin (BSE-free), glycerin, water] and d-alpha Tocopherol.Contains fish (anchovies, sardines).d-alpha Tocopherol from non-GMO soy.
Not manufactured with yeast, wheat, gluten, corn, milk, egg or shellfish ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Omega-3 Mini Gels”

LART