- 15%

Now – Omega-3 Fish Oil Liquid

Original price was: 3,100 Lekë.Current price is: 2,635 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Omega-3 Fish Oil Liquid

Ky vaj peshku natyral distilohet në mënyrë molekulare sipas standardeve strikte të kontrollit të cilësisë. Është testuar të jetë pa nivele potencialisht të dëmshme të ndotësve si PCB, dioksina, mërkuri dhe metale të tjera të rënda.

Një dozë e vajit të peshkut të lëngshëm Omega-3 siguron 1.2 gram EPA dhe DHA.

Ata që përjetojnë të përziera nga produkte të tjera të vajit të peshkut duhet ta kenë më të lehtë për të toleruar këtë formulim me shije limoni.

 • Prodhuar në Norvegji
 • Me shije limoni
 • Distiluar në mënyrë molekulare

Udhëzime mbi përdorimin 

Merrni 1 lugë çaji në ditë me një vakt ushqimor.

Vendoseni në frigorifer pas hapjes për të ruajtur freskinë.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Sasia

200ml

Forma

Shishe

Sasia për shërbim% Vlera ditore
Kaloritë40
Yndyra totale
4.5g6%
Yndyrna të ngopura1g5%
Kolesterol25mg8%
Sodium

0mg0%
Karbohidratet totale0g0%
Proteina0g
Jo një burim i rëndësishëm i yndyrës trans, fibrave dietike, sheqernave totale, sheqernave të shtuara, vitaminës D, kalciumit, hekurit dhe kaliumit.0


Highly refined Omega-3 Fish Oil, Natural Lemon Flavor, Proprietary Antioxidant Blend [Natural Tocopherols (Soy), Rosemary Extract, Ascorbyl Palmitate].

Nuk prodhohet me përbërës maja, grurë, gluten, qumësht, vezë, butakë ose arra. Prodhuar në një strukturë GMP që përpunon përbërës të tjerë që përmbajnë këto alergjene.

Përmban peshk (açuge, sardele, skumbri). Tokoferolet natyrale nga soja.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Omega-3 Fish Oil Liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART