- 15%

Now – Omega 3-6-9 (1000 mg)

Original price was: 2,600 Lekë.Current price is: 2,210 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Omega 3-6-9 (1000 mg)

 • Përzierje e 5 vajrave ushqyes
 • Lëkurë e shëndetshme dhe imunitet më i fortë

Now Omega 3-6-9 është një përzierje e vajit të farave të Linit, vajit të Aguliçes së Natës (Evening Primrose), Canola, vajit të rrushit dhe vajit të farave të kungullit.  Now kombinon këto vajra të mirënjohur për të krijuar proporcione të balancuara të acideve yndyrore Omega-3, Omega-6 dhe Omega-9.
Omega-3, Acidi Alfa Linolenik (ALA), dhe Omega-6, GLA, luajnë rol të rëndësishëm në mirëmbajtjen e një lëkure të shëndetshme dhe në funskionin e sistemit imunitar. Acidi Oleik, acid yndyror Omega-9, është i lidhur me një sistem kardiovaskular të shendetshëm.

 • I presuar në të ftohtë
 • Pa gluten, pa OMGJ, pa sojë

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomadohet marrja e 2 kapsulave në ditë.

Firma

Now

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

100

Supplement Facts
Serving Size: 2 Softgels
Servings Per Container: 50
Description Amount per Serving % Daily Value
* Percent Daily Values are based on 2,000 calorie diet.
† Daily Value not established.
Calories 20  
Total Fat 2 g 3%*
   Saturated Fat <0.5 g 2%*
   Polyunsaturated Fat 1.5 g
   Monounsaturated Fat <0.5 g
Flax Seed Oil (cold-pressed, organic) 1.4 g (1,400 mg)
Evening Primrose Oil (cold-pressed) (seed) 300 mg
Canola Oil (cold-pressed, non-GMO) (seed) 260 mg
Black Currant Oil (cold-pressed) (seed) 20 mg
Pumpkin Seed Oil (cold-pressed) 20 mg
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Omega 3-6-9 (1000 mg)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART