- 15%

Now – Niacin 500 mg

1,079.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Niacin 500 mg

Niacina ndihmon në uljen e nivelit të kolesterolit LDL dhe rrit HDL, ul nivelin e triglicerideve, parandalon sëmundjet e zemrës, nxit funksionet nervore dhe redukton simptomat e artritit. Niacina (vitamina B3) është një përbërës esencial i grupit të vitaminave B. Ky produkt përmban Inositol Hexanicotinate, një formë e Niacinës që përmban gjashtë molekula Niacinë të lidhura në një molekulë Inositoli të vetme. Kjo molekulë shpërbëhet gradualisht në organizëm duke çliruar Niacinë dhe Inositol. Shpërbërja graduale lejon Niacinën të kryej një veprim optimal, duke shmangur efektin e skuqjes karakteristike tek personat të cilët nuk e tolerojnë këtë produkt.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë në ditë sipas nevojës, të shoqëruar me ushqim.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Kapsula

Sasia

100

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Niacin (Vitamin B-3)500 mg3125%
DDR - Doza Ditore Referencë, mg - miligram,
Lista e përbërësve
Gelatin (capsule), cellulose, silica and magnesium stearate (vegetable source)
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Niacin 500 mg”

LART