- 15%

Now – Neroli Oil

3,910 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Neroli Oil

Vaji i Nerolit është qetësues dhe përqendrohet me një aromë të thellë lulesh që promovon ekuilibrin dhe relaksimin. Kur jeta juaj është vërtet e ekuilibruar, ruajtja e një humori të shëndetshëm dhe një këndvështrimi pozitiv duket se vjen natyrshëm nga ky vaj. Ky vaj nxirret përmes distilimit të luleve të bimës Neroli me avull. Prodhuar në laboratorët më të avancuar, të ekstraktuar në mënyrë natyrale. Vajrat esencialë janë shumë të koncentruar dhe 100% të pastër dhe pa përbërës sintetikë, duke dhënë përfitimin më të mirë të burimit të bimëve, frutave, farave, luleve, kërcellit, rrënjëve ose gjetheve.

 • Vaj i pastër jojoba
 • Vaj i pastër neroli

Udhëzime mbi përdorimin

Kjo përzierje është para-holluar dhe gati për përdorim. Ju lutemi konsultohuni me një burim profesional për përdorime të sugjeruara.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Shishe

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Neroli Oil”

LART