- 15%

Now – Nature’s Shield Oil Blend

Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,550 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Nature’s Shield Oil Blend

Vaji esencial Now Nature’s Shield Oil Blend është një vaj ideal freskues dhe pastrues.

Now Solutions Nature’s Shield është një version bashkëkohor i uthullës së famshme Four Thieves që është përdorur në forma të ndryshme për shekuj. E krijuar me vajra Clove Bud, limoni, lëvore kanelle, eukalipt dhe rozmarinë, Nature’s Shield është një përzierje për përdorim aromaterapeutik, por mund të përdoret për një sërë qëllimesh të tjera.

 • Aroma e ëmbël, gjallëruese dhe kamforike. Aromë gjallëruse dhe energjizuese, ideale për freskim dhe pastrim.
 • Metoda e nxjerrjes dhe përpunimit të vajrave esencialë: Vaj limoni përmes presionit të ftohtë; Vajrat karafil, kanellë, eukalipt dhe rozmarinë të distiluara me avull.
 • Produkt vegan dhe vegjetarian. Pa gluten dhe pa OMGJ.
 • Pastërti e testuar dhe cilësi e garantuar.
 • Vajrat esencialë natyralë janë shumë të përqendruar dhe duhet të përdoren me kujdes.

Udhëzime mbi përdorimin

Shtoni në një oil-difusser për të shpërndarë ajrin e pastër e me aromë 30 pika në 1 oz. ujë në një shishe me spërkatës.

Përzierje e shkëlqyer për të promovuar një ambient të shëndetshëm.

Pas përdorimit të vajrave esencialë, mbyllni menjëherë kapakun fort për të parandaluar oksidimin.

Për rezultate sa më të mira, ruajini vajrat esencialë në temperaturën e dhomës dhe në shishen origjinale.

Duhet të shmangni ruajtjen e vajrave pranë çdo lloj nxehtësie, direkt në kontakt me rrezet e diellit dhe zonat me lagështi të tepërt si tualetet.

Firma

Now

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Clove Bud Oil (Syzygium aromaticum), Organic Lemon Oil (Citrus limon), Cinnamon Bark Oil (Cinnamomum zeylanicum), Eucalyptus Oil (Eucalyptus radiata), Organic Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Nature’s Shield Oil Blend”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART