- 15%

Now – Natural Resveratrol

2,252.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Natural Resveratrol

Resveratrol është një polifenol që gjendet në lëkurën e rrushit të kuq, manave  dhe bimëve të tjera. Kërkimet e fundit kanë treguar se Resveratrol mund të ndihmojë për të mbështetur funksionin kardiovaskular.  Resveratrol është i njohur më së shumti për vetitë e tij qelizore kundër plakjes, si dhe për aftësinë e tij për të promovuar një përgjigje të shëndetshme ndaj stresit biologjik normal. Për të plotësuar aktivitetet e Trans -Resveratrol, ky produkt përfshin proantocianidina (OPC) nga ekstrakti i farës së rrushit dhe katekina nga ekstrakti i çajit jeshil.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 kapsula në ditë.

Ruajeni në vend të freskët dhe të thatë pasi të keni hapur.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60

NutrientëtMesatarja për kaps.% DDR*
Red Wine Extract (Alcohol-Free)
(Vitis vinifera) (Fruit) (Standardized for Polyphenols)
200 mg*
Polygonum cuspidatum Extract (Root/Rhizome)
(Japanese Knotweed) (Natural Trans-Resveratrol - 100 mg)
200 mg*
Green Tea Extract (Camellia sinensis) (Leaf)
(min. 70% Catechins) (up to 14 mg of natural caffeine)
200 mg*
Grape Seed Extract
(Vitis vinifera) (Standardized for Polyphenols)
100 mg*
Cellulose (capsule), Cellulose Powder, Magnesium Stearate (vegetable source) and Silica.

Not manufactured with wheat, gluten, soy, milk, egg, fish, shellfish, or tree nut ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.
Lista e Përbërësve

* Vlera ditore nuk është përcaktuar.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Natural Resveratrol”

LART