- 15%

Now – NAC Veg Capsules

Original price was: 3,200 Lekë.Current price is: 2,720 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now – NAC Veg Capsules

Formulë e cila mbron nga radikalet e lira me përmbajtje seleniumi dhe molibdeni, mirëmban dhe ruan shëndetin e qelizave.

N-acetil cisteina (NAC) është një formë e qendrueshme e aminoacidit jo esencial cisteinë. Ky aminoacid përmban squfur i cili vepron si stabilizues për formimin e strukturave proteinike dhe është gjithashtu i nevojshëm për formimin e glutationit. Molibdeni dhe seleniumi janë minerale thelbësore që lehtësojnë prodhimin e disa enzimave të rëndësishme.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë dy herë në ditë. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes. Vetëm për të rriturit.

https://www.nowfoods.com/products/supplements/nac-600-mg-veg-capsules

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

100 Kapsula

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Selenium
(from L-Selenomethionine)25 mcg45%


Molybdenum
(from Sodium Molybdate)

50 mcg111%
N-Acetyl Cysteine (NAC)

600 mg32%


DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram
Other Ingredients
Hypromellose (cellulose capsule), Stearic Acid (vegetable source) and Citric Acid.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – NAC Veg Capsules”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART