- 15%

Now – Melatonin 3mg

Original price was: 950 Lekë.Current price is: 807.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Melatonina është një pastrues potent i radikaleve të lira i prodhuar në mënyrë natyrale në gjendrrën pineale dhe prezente në sasi të mëdha në traktin gastrointestinal. Ajo është e përfshirë në funksionet biologjike të trupit, trurit përfshirë rregullmin e ciklit të gjumit/zgjimit, rregullimin e sistemit imunitar dhe mbajtjen e një trakti gastrointestinal të shëndetshëm.

Nuk përmban: gluten, sojë, vezë, produkte bulmeti, arre, OMGJ.

I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë

Udhëzime mbi përdorimin

1 kapsulë para gjumit me ujë.

Kujdes: Vetëm për të rriturit para gjumit. Nuk është i përshtatshëm për femrat shtatzanë ose që ushqejnë me gji. Mos e përdorni me pije alkoolike ose kur ngisni makinën. Konsultohuni me specialistin nëse merrni medikamente (veçanërisht qetësues dhe anti-depresantë) ose keni probleme shëndetësore (përfshirë hipertensionin, depresionin dhe epilepsinë). Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Now

Forma

Kapsula

Sasia

60

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Melatonin 3mg”

Other Ingredients: Rice Flour and Hypromellose (cellulose capsule).

Not manufactured with wheat, gluten, soy, corn, milk, egg, fish, shellfish or tree nut ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART