- 15%

Now – Magnesium Lotion

Original price was: 1,670 Lekë.Current price is: 1,419.50 Lekë.

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now – Magnesium Lotion

Now Magnesium spraj është një solucion i pastër, i përqendruar, me origjinë nga deti Zechstein në Hollandë. Ky Magnesium spray aplikohet lehtësisht dhe nuk lë mbetje vajore në lëkurë.

4 sprucime = 66mg magnez në formë elementare.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2-5 sprucime në lëkurë dhe masazhojeni zonën.

Pas aplikimit mund të ndjeni mbetje vajore në lëkurë, por magnezi nuk është vaj dhe prandaj do të përthithet lehtësisht. Nëse dalloni në lëkurë mbetje të bardhë, mund ti fshini me peshqir sepse janë thjesht mbetje kripe.

Firma

Now

Forma

Shishe me pompë

Sasia

237ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Magnesium Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART