- 15%

Now – Magnesium Liquid

Original price was: 3,650 Lekë.Current price is: 3,102 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now Magnesium Liquid

Magnezi i lëngshëm është një koncentrat mineral natyral i marrë nga Liqeni “Great Salt”dhe i prodhuar duke përdorur një proces avullimi diellor.

Ky proces gjithashtu heq 99% të natriumit natyral, ndërsa ruan 72 mineralet e mbetura gjurmë natyrale në format e tyre jonike të biodisponueshme. Prania e magnezit dhe mineraleve të tjera në trup është e nevojshme për reaksionet normale biokimike, ruajtjen e ekuilibrit të shëndetshëm të elektroliteve dhe funksionin e shëndetshëm neuro-muskulor.

Ky produkt është shumë i koncentruar nëse përdoret pa asgjë të shtuar dhe ka një shije shumë të fortë.

Udhëzime mbi përdorimin 

Tundeni mirë para përdorimit.

Merrni 1/4 lugë çaji (1,33 ml) 3 herë në ditë të përzier me lëng ose ushqim për të toleruar aromën e koncentruar të mineralit.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

237ml

Sasia për shërbim% Vlera ditore
Magnesium (elemental) (from Trace Mineral Concentrate)133 mg

32%


Ionic Trace Mineral Concentrate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Magnesium Liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART