- 15%

Now – Liver Refresh™ Veg Capsules

Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,975 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Liver Refresh™ Veg Capsules

Kapsulat vegane Liver Refresh™ promovojnë shëndetin optimal të mëlçisë dhe mbështesin proceset e shëndetshme e jetike të detoksifikimit të trupit.

Kombinimi i ushqyesve dhe bimëve është krijuar për të mbështetur rolin e mëlçisë në këto procese. Kombinimi i ekstraktit të gjembaçit të qumështit me një përzierje unike barishtore-enzimash për të krijuar një formulë të ekuilibruar botanike për mbështetjen e funksionimit të shëndetshëm të mëlçisë. N-acetil-cisteina, metionina dhe lëndë të tjera ushqyese janë të përfshira në kapsulë për të mbështetur prodhimin e glutationit, një pastrues i fuqishëm i radikalëve të lirë që luan gjithashtu një në ruajtjen e rrugëve normale të eliminimit të tyre në trup.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 3 kapsula në ditë shoqëruar me ushqimin. Vetëm për të rriturit.

https://www.nowfoods.com/products/supplements/liver-refresh-veg-capsules

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

90

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Total Carbohydrate


1 g

< 1%*

Dietary Fiber

<1 g

3%*


Milk Thistle Extract
(Silybum marianum) (Fruit/Seeds) (Standardized to240 mg Silymarin Flavonoids - equivalent 80%)
300 mg

77%*

Herbal-Enzyme Blend:
Artichoke (Cynara scolymus) (Leaf), Beet (Betavulgaris) (Root), Raspberry (Rubus idaeus) (Leaf),Pancreatin (Pancreatic Enzymes)
90 mg

N-Acetyl Cysteine (NAC)

100 mg

Grape Seed (Standardized Extract)
(Vitis vinifera) (Standardized for Polyphenols)
100 mg

L-Glutathione (Reduced)

100 mg

Alpha Lipoic Acid

100 mg

L-Carnitine (from L-Carnitine Tartrate)

50 mg

Schisandra (Fruit)
(Schisandra chinensis)
100 mg

Barberry (Root Bark)
(Berberis vulgaris)
30 mg

Organic Turmeric (Root)
(Curcuma longa)
30 mg

L-Methionine

20 mg

DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram
Other Ingredients
Microcrystalline Cellulose, Hypromellose (cellulose capsule), Silicon Dioxide, Stearic Acid (vegetable source), Magnesium Stearate (vegetable source) and Ascorbyl Palmitate.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Liver Refresh™ Veg Capsules”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART