- 15%

Now – Liquid Chlorophyll

Original price was: 3,780 Lekë.Current price is: 3,213 Lekë.

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Liquid Chlorophyll

Klorofili është një pigment jeshil i prodhuar nga bimët dhe algat dhe u jep atyre ngjyrën e tyre karakteristike të gjelbër.

Klorofili është kritik për fotosintezën, procesi me anë të cilit rrezet e diellit shndërrohen në Energji kimike.

Klorofili mund të funksionojë si një neutralizues i radikaleve të lira dhe  ofron mbështetje gjatë proceseve të detoksifikimit të trupit.

Është përdorur tradicionalisht si një deodorues i brendshëm.

Liquid Chlorophyll është një ekstrakt i tretshëm në ujë në formën e klorofilinës së bakrit të natriumit.

 • Përmbajtje shumë e koncentruar
 • Promovon pastrimin
 • Freskon frymëmarrjen

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një lugë çaji (5ml) të shoqëruar me 1 gotë ujë / lëng.

Tundeni përpara përdorimit.

Nuk rekomandohet përdorimi nga gratë shtatzanë.

Konsultohuni me një specialist nëse merrni medikamente të tjera ose keni probleme tjera shëndetësore.

Duhet të kihet në vëmendje se marrja orale e produktit mund të shkaktojë diarre, ngjyrosje të urinës apo feceve.

Rekomandohet kujdes gjatë përdorimit pasi mund të krijojë njolla në rroba ose t’ju ngjyrosë dhëmbët.

Firma

Now

Mosha

Adult

Shije

Mente

Forma

Flakon

Sasia

473ml

Vegetable Glycerin, De-ionized Water, Peppermint Oil and Potassium Sorbate (as preservative)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Liquid Chlorophyll”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART