- 15%

Now – Lemon Oil

935 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Lemon Oil

Vajrat esencialë NOW® janë testuar analitikisht për identitetin, pastërtinë dhe falsifikimin për të siguruar cilësinë më të lartë.

 • Vaj limoni 100% i pastër
 • Lëvozhga e freskët e limonit

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim në aromaterapi. Për të gjitha përdorimet e tjera, holloni me kujdes me një vajra të tjerë si vaj jojoba, fara rrushi, ulliri ose bajame përpara përdorimit. Ju lutemi konsultohuni me një libër për vajra esencial ose një burim tjetër referimi profesional për raportet e sugjeruara të hollimit.

Pas përdorimit të vajrave esencialë, mbyllni menjëherë kapakët fort për të parandaluar çdo oksidim. Për rezultate më të mira, ju lutemi ruani vajrat tanë esencialë të cilësisë së lartë në temperaturën e dhomës dhe në shishen origjinale.

Duhet të shmangni ruajtjen e vajrave pranë çdo lloj nxehtësie, e cila përfshin kabinete mbi soba, zona me rrezet e diellit direkte dhe zona me lagështi të tepërt si banjat.

 

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Lemon Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART