- 15%

Now – L-Theanine 100mg (chewable)

2,890 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now L-Theanine 100mg (chewable)

Theanina është një aminoacid unik që gjendet natyrshëm në bimën e çajit (Camellia sinensis). Theanina promovon relaksimin duke ruajtur vigjilencën dhe promovon funksionin e shëndetshëm njohës.

Theanina mund të mbështesë gjithashtu funksionin e shëndetshëm të enëve të gjakut përmes këtij efekti relaksues.

 • Promovon relaksimin
 • Funksioni vaskular i shëndetshëm
 • Me Inositol dhe Taurine

Udhëzime mbi përdorimin

Mund të ketë ndryshime natyrale të ngjyrave në këtë produkt.

Merrni 1 tabletë 1 deri në 3 herë në ditë sipas nevojës, mundësisht me stomakun bosh.

Ruani në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula të përtypshme

Sasia

90 Kapsula

Xylitol, Sorbitol, Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropyl Cellulose, Stearic Acid (vegetable source), Natural Flavors, Silicon Dioxide, Malic Acid, Organic Stevia Leaf Extract (Enzyme-Modified Steviol Glycosides), Magnesium Stearate (vegetable source) and Beet Powder.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – L-Theanine 100mg (chewable)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART