- 15%

Now – L-Glutamine 500mg

2,040 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now L-Glutamine 500mg

Glutamina konsiderohet një aminoacid thelbësor. Në rrethana të caktuara, trupi mund të kërkojë më shumë glutaminë sesa mund të prodhojë. Në trup, glutamina funksionon si transportues kryesor i azotit dhe është thelbësor për ruajtjen e niveleve optimale të azotit në organizëm.

Glutamina gjithashtu vepron si furnizues kryesorë për rritjen e shpejtë të qelizave të sistemit imunitar dhe ndihmon në shëndetin e traktit gastrointestinal.

 • Pa OMGJ
 • Pa qumësht
 • Pa vezë
 • Pa arra
 • Pa soje
 • Pa gluten
 • Produkt vegan/vegjetarian

Vetëm për të rriturit. Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna dhe në gjidhënie.Konsultohuni me mjekun nëse merrni medikamente. Mbajeni larg fëmijëve.

Mund të ketë ndryshime natyrale të ngjyrave në këtë produkt.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë 1 deri në 3 herë në ditë, mundësisht ndërmjet vakteve.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

120ml

L-Glutamine (Free-Form) 500 mg. Other Ingredients: Hypromellose (cellulose capsule), Rice Flour and Ascorbyl Palmitate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – L-Glutamine 500mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART