- 15%

Now – L-Cysteine 500mg

Original price was: 2,750 Lekë.Current price is: 2,337.50 Lekë.

Suplement që ofron suport struktural

Rezultati: Lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now L-Cysteine 500mg

L- Cysteine është një sulfur aminoacid jo-esencial, i cili luan një rol kritik në metabolizmin e metioninës, taurinës dhe glutationit. Është gjithashtu një komponent i rëndësishëm i flokëve, thonjve dhe keratinës së lëkurës.

Cisteina stabilizon strukturën proteinike dhe ndihmon në formimin e kolagjenit për këtë arsye konsiderohet i domosdoshëm për shëndetin e lëkurës, flokëve dhe thonjve. Ky produkt përmban gjjthashtu vitaminë B dhe C.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një deri në tre herë në ditë.

Rekomandohet këshillimi me mjekun në rast shtatzanie, në gjendje shëndetësore të tjera apo me mjekim.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

100

Vitamin C (as Ascorbic Acid), Vitamin B-6 (as Pyridoxine HCl), L-Cysteine (from 664 mg L-Cysteine HCl), Microcrystalline Cellulose, Vegetarian Coating, Silicon Dioxide, Magnesium Stearate (vegetable source) and Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – L-Cysteine 500mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART