- 15%

Now – L-Carnitine 1000mg

3,595.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now – L-Carnitine

L-Carnitine janë tableta që përmbajnë aminoacid jo-thelbësore të quajtura L-carnitine. Janë pjesë natyrale e trupit të njeriut dhe gjenden në çdo qelizë të cilat janë përgjegjëse për transferimin e acideve yndyrore në mitokondri. Roli i mitokondrisë në trup është të sigurojë energji për qelizat. Ky proces quhet beta-oksidim, dhe përdor rezervat yndyrore si burim energjie. Përveç kësaj, L-Carnitine është në formën e Carnipure®, një lloj i veçantë i L-carnitine, i cili garanton L-Carnitine të pastër, të testuar klinikisht dhe me cilësi të lartë.

Ndihmon në humbjen e peshës dhe ndihmon në funksionimin normal të trurit.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 tabletë, një herë ose dy herë në ditë.

Mosha

18+

Forma

Tableta

Sasia

50

Nutrientët1 tabletë
L-Carnitine (Carnipure™)1 g (1000 mg)
mg -miligram
DDR -Doza Ditore Referencë
Lista e përbërësve
Cellulose, Stearic Acid (vegetable source), Magnesium Stearate (vegetable source), Silica and Vegetarian Coating
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – L-Carnitine 1000mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART