- 15%

Now – Kelp

Original price was: 1,820 Lekë.Current price is: 1,547 Lekë.

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Kelp

Kelp është një algë deti e madhe me gjethe që i përket familjes së algave kafe që rritet në “pyje” në ujërat më të ftohta të oqeaneve të botës.

Alga është përdorur për shekuj si një përbërës kryesor i rëndësishëm ushqyes në kuzhinat kineze, japoneze dhe koreane. Është gjithashtu një burim i shkëlqyer jodi, i cili është treguar thelbësor për funksionin e shëndetshëm të tiroides.

NOW® Kelp jep profilin e lëndëve ushqyese natyrale që gjenden në ushqimet origjinale të plota.

Mund të ketë ndryshime natyrale të ngjyrave në këtë produkt.

 • 150 mcg jod natyral.
 • Mbështet funksionin e shëndetshëm të tiroides.
 • Më e lehtë për të gëlltitur tableta.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 tabletë në ditë gjatë vaktit ushqimor.

Ruani në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

200 Tableta

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Kelp”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART