- 15%

Now – Iron 36mg Double Strength

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,870 Lekë.

Bisglicinat i hekurit Ferrochel™

Përshkrimi i Produktit

Now Iron 36mg Double Strength

Hekuri është një mineral thelbësor që luan rol qëndror në prodhimin e energjisë, funksionimin e sistemit imunitar dhe shëndetin neurologjik. Hekuri është një përbërës kryesor i hemoglobinës, një molekulë që transporton oksigjenin në qelizat e trupit dhe mioglobinën, e cila lidh oksigjenin e përdorur në indet muskulore. Now përdor Ferrochel™ Iron Bisglycinate, i cili ka demonstruar klinikisht përthithje superiore dhe tolerohet mirë sepse është i butë dhe nuk shkakton kosntipacion.

Produkti mund të ketë variacione normale të ngjyrës që vijnë për shkak të përbërjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë me vaktin kryesor. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar përveç nëse udhëzohet nga një mjek.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

90

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Hekuri (elementar)


(nga 180 mg bisglicinat hekuri) (Ferrochel™)
36 mg200%

Përbërës të tjerë: Miell orizi, Hipromelozë (kapsula celuloze), Acidi Stearik (burim bimor) dhe Dioksid silici.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Iron 36mg Double Strength”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART