- 15%

Now – Instant Energy B-12 (bustina)

Original price was: 2,420 Lekë.Current price is: 2,057 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

NOW® Vitamin B-12 Instant Energy e bën më të lehtë se asnjëherë marrjen e B-12 që trupit tuaj i nevojitet në mënyrë që të qëndrojë i mprehtë, i fokusuar dhe i furnizuar gjatë ditëve të ngarkuara. Çdo paketë përmban një total prej 2000 mcg (nga të tre format) Vitaminë B-12, bashkë me nutriente të tjerë vitalë që mund t’ju ndihmojnë të jeni sa më mirë çdo ditë!

 • I favorshëm, vepron shpejt
 • B-kompleks, Krom dhe Kreatinë
 • Tre forma të B-12 duke përfshire Ko-enzimat
 • Qëndroni vigjilent dhe të mprehtë në çdo situatë
 • Një burim i menjëhershëm energjie , kur ju duhet më shumë!

NOW® Vitamin B-12 Instant Energy është mënyra perfekte për të qëndruar vigjilent dhe me energji, pavarësisht nga situata.

Ndërsa jeta është më e ngarkuar, edhe kërkesat e trupit shtohen.  NOW® B-12 Instant Energy kombinon 3 forma të vitaminës B-12 për një përdorim maksimal nga trupi. Përmban nutrientë shtesë si Kromi, Kreatina dhe 6 vitamina të tjera B, duke ju dhënë energjinë që ju duhet.

 • Pa gluten, pa OMGJ, i përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një paketë në ditë. Përziejeni me ujë, lëng ose pijeni direkt.

Firma

Now

Forma

Bustina

Sasia

75

Supplement Facts
Serving Size: 1 Packet (1 g)
Servings Per Container: 75
Description Amount per Serving % Daily Value
† Daily Value not established.
Thiamin (from Thiamin HCl) 1.5 mg 100%
Riboflavin (Vitamin B-2) 1.7 mg 100%
Niacin (Vitamin B-3) (as Niacinamide) 20 mg 100%
Vitamin B-6 (from Pyridoxine HCl) 2 mg 100%
Folate (as Folic Acid) 400 mcg 100%
Vitamin B-12
   (as Cyanocobalamin, Methylcobalamin (Co-enzyme Form) and Dibencozide (Co-enzyme Form)]
2 mg (2,000 mcg) 33,333%
Pantothenic Acid (Vitamin B-5)
   (from D-Calcium Pantothenate)
30 mg 300%
Chromium (from Chromium Picolinate) 60 mcg 50%
Creatine Monohydrate 250 mg
Other Ingredients:  Xylitol, Rice Maltodextrin, Citric Acid, Cellulose, Natural Citrus Flavors and Silica. Contains soy.

Not manufactured with wheat, gluten, milk, egg, fish, shellfish or tree nut ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.

Caution:  For adults only. Consult physician if pregnant/nursing, taking medication, or have a medical condition. If you have impaired kidney function or are taking any prescription medications that affect kidney function, consult your physician. Keep out of reach of children.

Xylitol is harmful to pets; seek veterinary care immediately if ingestion is suspected. Learn more about pet safety.

Store in a cool, dry place. Please Recycle.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Instant Energy B-12 (bustina)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART