- 15%

Now – Hyaluronic Acid Liquid

3,825 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Hyaluronic Acid 

Acid hialuronik plus vitamina dhe aminoacide në formë të lëngshme.

 • 100 mg për dozë
 • Lubrifikon artikulacionet
 • Plus vitamina dhe aminoacide
 • I ëmbëlsuar me Xylitol
 • Me shije fruta pylli

Acidi Hialuronik është një përbërës i pranishëm në çdo ind të trupit, me përqendrime më të larta tek indet lidhore të tilla si lëkura dhe kërcet. Acidi Hialuronik është një përbërës i rëndësishëm i lëngjeve të artikulacioneve, ku shërben si lubrifikant dhe ruan artikulacionet nga forcat shtypëse. Formula përfshin vitaminë D dhe nutrient të tjerë të cilët luajnë një rol të rëndësishëm në shëndetin e artikulacioneve.

Udhëzime për përdorim:

1 lugë gjelle, 1 ose 2 herë në ditë. Mund të përzihet me ujë ose lëng. Tundeni para përdorimit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Forma

Shishe

Sasia

473ml

Kalori,Karbohidrateve,Xylitol,Natrium,Vitaminë A,D,E, Acid Hialuronik ,L-Prolinë,-Lizinë,ujë i dejonizuar, glicerinë bimore, xylitol, acid citrik, sorbat potasiumi, shije natyrale dhe vitaminë E nga soja jo-OMG

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Hyaluronic Acid Liquid”

LART