- 15%

Now – Horny Goat Weed Extract 750mg

2,635 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Horny Goat Weed Extract 750mg

Horny Goat Weed Extract është një bimë e cila është përdorur që në lashtësi nga mjekësia alternative kineze. Ky suplement ka në përbërje Epimedium dhe maca, bimë të njohura për vetitë e tyre tonike në organizëm dhe për rritjen e vitalitetit.

 • Formulë bimore për femra dhe meshkuj

Udhëzime mbi pëdorimin

Rekomandohet 1 tabletë cdo ditë, gjatë një vakti.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

90

NutrientëtMesatarja për tab.% DDR*
Ekstrakt nga gjethe Epimedium
(Horny Goat weed) (min. 3% Icariin)

750 mg
--
Maca (Lepidium meyenii) (Rrënjë)
150 mg
--
DDR - Doza Ditore Referencë
Lista e përbërësve
Celulozë, natrium kroskarmelozë, Acid Stearik (origjinë bimore), Silic, Stearat Magnezi (origjinë bimore).
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Horny Goat Weed Extract 750mg”

LART