- 15%

Now – Glutathione 500mg

Original price was: 3,300 Lekë.Current price is: 2,805 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now Glutathione 500mg

Glutathione është një molekulë e vogël peptidike e përbërë nga tre aminoacide: Cisteinë, Acid glutamik dhe Glicinë. Ai prodhohet nga çdo qelizë e trupit por në veçanti në sasi të larta në mëlçi. Glutathioni është thelbësor për mirëfunksionimin e sistemit imunitar, kryesisht për proceset sa më të përshtatshme të detoksifikimit dhe mbështet plakjen e shëndetshme. Ai gjithashtu luan një rol kritik në ruajtjen e mirëqenies qelizore duke neutralizuar drejtpërdrejt radikalet e lira, si dhe duke mirëmbajtur aktivitetin e vitaminave C dhe E.

 • Neutralizues i radikaleve të lira
 • Ingredient të tjerë komplementar: Ekstrakti i gjembaçit të qumështit dhe Acidi Alfa Lipoik

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në ditë, e preferueshme me stomakun bosh.

Këshillohuni me doktorin në rast se jeni shtatzanë apo merrni medikamente të tjera.

Firma

Now

Mosha

Adult

Forma

Kapsula

Sasia

30 Kapsula

Glutathione (Reduced Form), Milk Thistle Extract, (Silybum marianum) (Fruit/Seeds) (Standardized to 80 mg Silymarin Flavonoids – equivalent 80%), Alpha Lipoic Acid, Hypromellose (cellulose capsule), Microcrystalline Cellulose, Magnesium Stearate (vegetable source) and Silicon Dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Glutathione 500mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART