- 15%

Now – Garlic Oil

1,011.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now Garlic Oil

Nëse nuk jeni adhurues i aromës dhe aromës së fortë të hudhrës, atëherë suplementet e hudhrës janë një mënyrë e shkëlqyer për të shijuar përfitimet e shëndetshme të hudhrës pa e shtuar atë në dietën tuaj.

Vaji i hudhrës nxirret nga hudhra e freskët në formën e kapsulave të buta pa shije dhe pa erë. Përfitimet shëndetësore të hudhrës janë njohur që nga kohërat më të lashta. Aftësia e hudhrës për të luftuar gripin ose ftohjen dhe për të përmirësuar imunitetin e përgjithshëm, nuk është vetëm një mençuri “popullore”, por edhe temë e studimeve shkencore.

 • Pa gluten
 • Pa veze
 • Pa qumesht & nenprodukte te tij

Hudhra është një burim natyral i lëndëve ushqyese të rëndësishme si vitamina B-6, mangani dhe aminoacide esenciale. Përveç kësaj, hudhra posedon një përbërës unik me squfur të quajtur alicin që ofron përfitime shëndetësore.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 3 kapsula në ditë me ushqim.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

100

Nutrientët3 kapsula
Garlic oil concentrate (Allium sativum) ((equivalent to 4,500 mg of garlic clove)9 mg
mg -miligram
DDR -Doza Ditore Referencë
Lista e përbërësve
Soybean oil and gelatin capsule (gelatin, glycerin, water).
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Garlic Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART