- 10%

Now – Fenugreek

1,215 Lekë 1,350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fenugreek është një nga bimët më të vjetra që përdoret tradicionalisht në Greqinë e lashtë, Egjipt dhe Kinë. Është përdorur në mënyra të ndryshme dhe mund të shtohet në ujë të nxehtë për të bërë çaj.

Kapsulat Fenugreek nxisin prodhimin e qumështit për ushqyerjen me gji të fëmijës. Farat e bimës Fenugreek janë një stimulant i gjëndrave përgjegjëse për prodhimin e qumështit. Kjo bimë është njohur falë eksperiencës praktike dhe në mjekësinë tradicionale.

Efektiviteti i kapsulave Fenugreek vihet re menjëherë pas fillimit të përdorimit të tij në ditët e para pas lindjes.

Kujdes

Nuk duhet përdorur gjatë shtatzanisë apo në periudhën kur po mundoheni të mbeteni shtatzanë.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni 2 kapsula, 1-3 herë në ditë

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

100

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Fenugreek”

LART

×