- 15%

Now – Vitamin D-3 5000 IU Chewables

1,725.50 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now – Vitamin D-3 5000 IU Chewables

Vitaminë D-3 e përtypshme. Vitamina D normalisht merret nga dieta ose prodhohet nga lëkura nëpërmjet energjisë diellore, megjithatë, ajo nuk është e mjaftushme vetëm  në ushqim. Ndërsa më shumë njerëz shmangin ekspozimin në diell, shtimi i vitaminës D bëhet edhe më i nevojshëm për të siguruar që trupi juaj të marrë një furnizim adekuat.

Për mbështetje strukturore, mbështetje te sistemit imunitar dhe ndihmon në ruajtjen e kockave të forta!

Udhëzime mbi përdorimin

Si një shtesë ushqimore (për fëmijët 5 vjec+ dhe të rriturit), merrni 1 tabletë të përtypshme në ditë me vaktin kyesor.

Firma

Now

Mosha

+5

Forma

Tableta të përtypshme

Sasia

120

Xylitol, Sorbitol, Hydroxypropyl Cellulose, Microcrystalline Cellulose, Natural Fruit Flavors (fruit punch, strawberry, raspberry), Beet Powder, Stearic Acid (vegetable source), Ascorbyl Palmitate, Citric Acid and Silicon Dioxide.

Not manufactured with wheat, gluten, soy, milk, egg, fish, shellfish or tree nut ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Vitamin D-3 5000 IU Chewables”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART