- 15%

Now – Copper Glycinate

1,547 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now Copper Glycinate

Bakri është një mineral thelbësor i përfshirë në prodhimin e energjisë, metabolizmin e hekurit, sintezën e indit lidhës dhe prodhimin e neurotransmetuesve.

Bakri suporton shëndetin e kockave, shëndetin kardiovaskular, metabolizmin e lipideve, shëndetin neurologjik, shëndetin e lëkurës dhe mbrojtjen nga radikalet e lira.

Ndryshimi natyror i ngjyrave mund të ndodhë në këtë produkt.

 • Promovon shëndetin strukturor
 • Me përzierje frutash dhe vegane

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 tabletë çdo ditë me një vakt.

Ruani në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

 

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

120 Tableta

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Copper Glycinate”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART