- 10%

Now – Colostrum 500mg

3,350 Lekë 3,720 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now – Colostrum 500mg

Ky suplement ushqimor me origjinë nga gjedhi ofron një larmi të proteinave biologjikisht aktive, përfshirë imunoglobulinat, laktoferinën dhe faktorë të tjerë që mbështesin mirëmbajtjen e indeve muskulore, si dhe një sistem të shëndetshëm imunitar.

Studimet shkencore kanë treguar që kolostrumi mund të ndihmojë në rritjen e biodisponueshmërisë dhe thithjen e lëndëve ushqyese në trup, ndërkohë që promovon funksion të shëndetshëm gastro-intestinal.

Produkti mund të ketë ndryshimi natyror të ngjyrës.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 kapsulë 1 deri në 2 herë në ditë sipas nevojës.

Ruhet në vend të freskët dhe të thatë pasi të hapet.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

120

NutrientëtMesatarja për caps.% DDR*
Dried Bovine Colostrum500 mg--
DDR - Doza Ditore Referencë
Lista e përbërësve
Hypromellose (cellulose capsule), Stearic Acid (vegetable source), Silicon Dioxide, and < 1% MCT Oil (Medium-Chain Triglycerides) and Sunflower Lecithin. Contains milk.

Not manufactured with yeast, wheat, gluten, soy, corn, egg, fish or shellfish ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Colostrum 500mg”

LART

×