- 15%

Now – Colloidal Minerals Liquid

2,720 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Now Colloidal Minerals Liquid

Lëng i tretshëm në ujë me gjurmë mineralesh esenciale me prejardhje bimore. Kjo përzierje e këndshme përbëhet nga minerale shumë të absorbueshme, të tretshme në ujë, që rrjedhin nga depozitat parahistorike të bimëve në Utah. Këto minerale koloidale u krijuan shumë kohë më parë dhe u përfshinë tek bimët , frutat dhe perimet e asaj epoke. Këto gjurmë elementësh ndihmuan në formimin e bimësisë dhe në jetën e gjallë të këtij planeti. Çdo dozë ka sasi gjurmësh të mineraleve thelbësore natyrale të cilat mund të merren me vështirësi nga dietat moderne.

Në acidin fulvik gjenden mineralet e mëposhtme: Bor, kalcium, krom, bakër, hekur, magnez, mangan, molibden, fosfor, kalium, selen, argjend, natrium, squfur, zink.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 lugë gjelle në ditë të tretura në lëng ose ujë. Shkundeni mirë përpara përdorimit. Vendoseni në frigorifer pas hapjes. Vetëm për të rriturit.

https://www.nowfoods.com/products/supplements/colloidal-minerals-liquid

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

946 ml

Purified Water, Fulvic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate (as preservative) and Potassium Benzoate (as preservative).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Colloidal Minerals Liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART