- 15%

Now – Co-Q10 me Omega-3

2,754 Lekë

Suplement që ndihmon sistemin kardiovaskular

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Co-Q10 me Omega-3

Ky produkt kombinon dy përbërës komplementar si Co-Q10 dhe vajra peshku Omega-3 në një kapsulë xhelatinoze pasi janë demonstruar efektet suportuese të tyre mbi sistemin kardiovaskular.

 • CoQ10 – Luan rol thelbësor në prodhimin e energjisë dhe shërben si luftues i radikaleve të lira.
 • Vajrat e peshkut omega-3 –  Rëndësia e tyre konsiston në ndihmën e ruajtjes të funksionit të shëndetshëm të zemrës dhe promovimin e funksionit të balancuar të sistemit imunitar.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë xhel një ose dy herë në ditë të shoqëruar me ushqim.

Produkt i përshtatshëm vetëm për të rritur. Rekomandohet këshillimi me mjekun në rast shtatzanie, në gjendje shëndetësore të tjera apo me mjekim.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

60

Coenzyme Q10 (CoQ10), Eicosapentaenoic Acid (EPA), Docosahexaenoic Acid (DHA), Soy Lecithin, Softgel Capsule (bovine gelatin, glycerin, water, carob, annatto extract), Rice Bran Oil, Beeswax, d-alpha Tocopherol and Mixed Tocopherols, fish (sardines, anchovies, mackerel) and soy.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Co-Q10 me Omega-3”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART