- 15%

Now – Cinnamon Casia Oil

1,198.50 Lekë

Produkt aromaterapeutik

Përshkrimi i Produktit

Now Cinnamon Casia Oil

 • Produkt me përmbajtje 100% vaj Kanelle i prodhuar nga bima Cinnamomum cassia.
 • Ekstrakti përfitohet nga avulli i distiluar nga gjethet dhe degëzat e bimës.
 • Karakterizohet nga një aromë e ngrohtë dhe pikante.
 • Vlerat: Ngrohtësi, Stimulim dhe Freski.
 • Mund të kombinohet me Frankincense oil, Hyssop oil, Myrrh oil, Cinnamon bark oil.
 • Shërben si aromaterapi.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim në aromaterapi. Për të gjitha përdorimet e tjera, holloni me kujdes me një vaj tjetër si vaj jojoba, fara rrushi, ulliri ose bajame përpara përdorimit.

Pas përdorimit duhet mbyllur menjëherë kapaku për të parandaluar oksidimin. Rekomandohet të ruhet në temperaturën e dhomës dhe të shmangen ambjentet me nxehtësi dhe lagështirë. Shmangni e kontaktit në sy dhe këshillohuni me doktorin në rast se jeni shtatzanë apo merrni medikamente të tjera.

Firma

Now

Mosha

Adult

Forma

Flakon

Sasia

30ml

100% pure cinnamon cassia oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Cinnamon Casia Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART