- 15%

Now – Choline & Inositol

Original price was: 2,050 Lekë.Current price is: 1,742.50 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now Choline & Inositol

 • Mbështet transmetimin e shëndetshëm nervor
 • Asiston në metabolizmin e acideve yndyrore

Choline & Inositol janë pjesë e vitaminave B. Choline është i nevojshëm për transmetimin sinaptik normal, shëndetin e trurit dhe metabolizmin e acideve yndyrore në mëlçi. Inositol është gjithashtu thelbësor për shëndetin e trurit dhe sistemit nervor. Së bashku Choline dhe Inositol janë përbërës thelbësor të membranës qelizore.

Nuk përmban: gluten, sojë, vezë, arrë, produkte bulmeti.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë, preferohet pas ushqimit.

Kujdes: Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me specialistin nëse jeni shtatzanë ose ushqeni me gji, nëse po merrni medikamente ose keni një sëmundje. Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Now

Forma

Kapsula

Sasia

100

Supplement Facts
Serving Size: 1 Capsule
Servings Per Container: 100
Description Amount per Serving % Daily Value
† Daily Value not established.
Choline (from Choline Bitartrate) 250 mg 45%
Inositol 250 mg

Other Ingredients: Gelatin (capsule) and Magnesium Stearate (vegetable source).
Not manufactured with yeast, wheat, gluten, soy, milk, egg, fish, shellfish or tree nut ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.

Caution: For adults only. Consult physician if pregnant/nursing, taking medication, or have a medical condition. Keep out of reach of children.

Natural color variation may occur in this product.

Store in a cool, dry place after opening. Please Recycle.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Choline & Inositol”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART