- 15%

Now – Chlorella 1000mg

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,700 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now – Chlorella 1000mg

Chlorella është një mikroalgë njëqelizore jeshile që ka klorofil natyral, plus beta-karoten, karotenoidë të përzier, vitaminë C, hekur dhe proteina. Muri qelizor në këtë Chlorella me cilësi të lartë është zbërthyer mekanikisht për të ndihmuar tretjen.

NOW Chlorella jep profilin natyral të lëndëve ushqyese që gjenden në ushqimet origjinale të plota.

Ndryshimet natyrale të ngjyrave mund të ndodhin në këtë produkt.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

60

Carboxymethyl Cellulose, Silicon Dioxide and Magnesium Stearate (vegetable source)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Chlorella 1000mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART