- 15%

Now – Candida Support

Original price was: 2,710 Lekë.Current price is: 2,303.50 Lekë.

Suplement ushqimor që ndihmon në stabilizimin e florës intestinale

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now Candida Support

Candida Support është një suplement ushqimor që ndihmon në balancimin e shëndetshëm të florës intestinale, megjithatë nuk ka aftësi të pastrojë intestinin nga Candida Albicans, i cili është një myk që ndodhet zakonisht në traktin intestinal.

 • Ky produkt është kombinim i përbërësve tradicionalë bimorë: Pau d’arco, Oregano Oil, Black Walnut, Biotinës (vitaminë B-complex) dhe Ac.Caprylic (acid yndyror që derivon nga vajrat bimore).
 • Suporton balancën e shëndetshme intestinale.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 kapsula në ditë të shoqëruara me ushqim.

Kujdes: Këshillohuni me doktorin në rast se jeni shtatzanë apo merrni medikamente të tjera. Duhet patur në vemendje që ky produkt përmban Biotin, e cila mund të ndërhyjë në rezultatet e analizave të gjakut.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

90 Kapsula

Magnesium (from Magnesium Caprylate), Caprylic Acid (from Magnesium Caprylate), Pau D’Arco (Tabebuia heptaphylla) (Bark), Black Walnut (Juglans nigra) (Hull), Oregano Oil Powder (Origanum vulgare),Hypromellose (cellulose capsule), Stearic Acid (vegetable source), Ascorbyl Palmitate and Silicon Dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Candida Support”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART