- 15%

Now – Black Cumin Seed Oil 1000mg

2,754 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now Black Cumin Seed Oil 1000mg

Suport kardiovaskular: Studimet e fundit shkencore tregojnë se Black Cumin Seed Oil ka përbërje fenolike dhe acide yndyrore që kontribuojnë në aftësinë e tij për të mbështetur përgjigjet e balancuara të sistemit kardiovaskular.

Mbështet sistemin imunitar: Studimet tregojnë gjithashtu se mund të ndihmojë në mbështetjen e një sistemi të shëndetshëm imunitar.

 • Pa sojë
 • Pa gluten
 • Pa qumësht/vezë

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 kapsulë xhelatinoze 1 deri në 3 herë në ditë së bashku me ushqimin.

*Mund të ketë ndryshime natyrale të ngjyrave në këtë produkt

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

60

Organic Black Cumin Seed Oil (Nigella sativa) (Cold Pressed, Hexane Free) 1 g (1,000 mg) † Daily Value not established. **Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.†Daily Value not established.Other Ingredients: Softgel Capsule [bovine gelatin (BSE-free), glycerin, water] and d-alpha Tocopherol (from sunflower oil). Not manufactured with yeast, wheat, gluten, soy, corn, milk, egg, fish or shellfish ingredients

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Black Cumin Seed Oil 1000mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART