- 15%

Now – BioCell Collagen® Hydrolyzed Type II

Original price was: 5,670 Lekë.Current price is: 4,819 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Now BioCell Collagen® Hydrolyzed Type II

BioCell Collagen® është një suplement ushqimor i gjithanshëm që mbështet shëndetin e kyçeve dhe mbajtjen e hidratimit në lëkurë.

Ky kompleks i tretur marrë nga kartilagjet e sternumit (dërrasës së kraharorit) të pulës ka kolagjen të hidrolizuar dhe elementë të tjerë natyralë të indeve lidhës të shëndetshëm, duke përfshirë kondroitinën dhe acidin hialuronik.

Me BioCell Collagen® ju mund të promovoni funksionin normal të kyçeve, lëvizje të rehatshme dhe ind të fortë lidhës duke ruajtur nivelet normale të hidratimit në lëkurën e plakur.

Udhëzime mbi përdorimin 

Merrni 2 kapsula dy herë në ditë.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Sasia

120

Forma

Kapsula

Sasia për shërbim% Vlera ditore
Calories
25


Total Carbohydrate

3 g

1%**
Total Sugars

2g
Includes 2g Added Sugars

04%**

Protein3 g

Sodium15 mg

< 1%

Hydrolyzed Collagen (Bovine)
(BSE-free)
2.5 g


Hypromellose (cellulose capsule), Microcrystalline Cellulose, Stearic Acid (vegetable source) and Silicon Dioxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – BioCell Collagen® Hydrolyzed Type II”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART