- 10%

Now – Betaine HCl 648 mg

2,655 Lekë 2,950 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

NOW® Betaine HCl është formuluar për të mirëmbajtuar funksionet digjestive të stomakut. Acidi Hidroklorik ndihmon në tretjen e proteinave, mirëmban florën gastrointestinale dhe stimulon enzimat intestinale. Pepsina është një proteazë e cila prodhohet në stomak dhe tret proteinat e ushqimeve. Acidi Hidroklorik prodhohet në stomak, por me rritjen e moshës bie niveli i HCl në organizëm, prandaj ne rekomandojmë marrjen e suplementit me HCl për të ruajtuar nivelet optimale.

Udhëzime mbi përdorimin

1 kapsulë para cdo vakti. Mos e konsumoni me stomakun bosh, nëse keni ulcër stomaku ose ulcër duodenale.

 

Firma

Now

Forma

Kapsula

Sasia

120

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Betaine HCl 648 mg”

LART

×