- 15%

Now – Berberine Glucose Support

3,910 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Now – Berberine Glucose Support

Berberine Glucose Support është alkaloid i cili shërben si përbërës natyral i bimëve të caktuara si Hydrastis canadensis, Mahonia aquifolium dhe Berberis. Studimet kanë treguar se berberina ndihmon në mbështetjen e niveleve normale të glukozës dhe metabolizmit të lipideve. Berberina gjithashtu është e dobishme për mbajtjen e një ekuilibri të shëndetshëm të baktereve normale në zorrët dhe mbështetjen e mukozave të traktit respirator, si dhe përfitimet e tij për mbështetjen e niveleve të kolesterolit, metabolizmin e sheqerit në gjak dhe nivelet normale të insulinës.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë 3 herë në ditë me ushqim.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Mosha

18+

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

90

Nutrientët/1 kaspulë%DDR
Calories5
Fat0.5 g<1%*
Saturated Fat0.5 g3%*
Berberine HCl
(from Berberis aristata bark)
400 mg
MCT Oil (Medium-Chain Triglycerides)700 mg
Capric Acid (C10) (from MCT Oil)238 mg
mg -miligram
g -gram
DDR -Doza Ditore Referencë
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Berberine Glucose Support”

LART