- 15%

Now – Ashwagandha Stress Relief

3,876 Lekë

Suplement që ndihmon me gjumin dhe stresin

Përshkrimi i Produktit

Now Ashwagandha Stress Relief

Ashwagandha Stress Relief përmban Lactium, i cili është një derivat i proteinës së qumështit klinikisht i testuar.

 • Lactium ka rezultuar se ndihmon në ruajtjen e niveleve të stabilizuara të kortizolit dhe në këtë mënyrë mund të ndihmojë në lehtësimin e simptomave të stresit të jetës së përditshme.
 • Përveç kësaj, ai kontribuon që të keni një gjumë sa më shpejtë, të pandërprerë dhe cilësor.
 • Ashwagandha konsiderohet si “adaptogjen” pasi ndihmon trupin të përshtatet me stresin tipik të përditshëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një deri në dy kapsula në ditë , me apo të pashoqëruara me ushqim. Lejohet të merret gjatë ditës në situata stresi ose përpara gjumit.

Kujdes: Nuk rekomandohet në gratë shtatzana. Këshillohuni me mjekun në rast se merrni medikamente të tjera ( psh. hormone tiroide ) apo keni probleme të tjera shëndetësore ( psh. ulcer, probleme gastrointestinale apo tiroides ). Ndaloni marrjen e produktit në prani të rash-it apo krruatjes.

Firma

Now

Mosha

Adult

Forma

Kapsula

Sasia

60 Kapsula

Casein Hydrolysate
(Bioactive Milk Peptides) (Lactium®), Ashwagandha Extract (Withania somnifera) (Root and Leaf) (min. 2.5% Total Withanolides), Hypromellose (cellulose capsule), Stearic Acid (vegetable source) and Silicon Dioxide. Contains milk.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – Ashwagandha Stress Relief”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART