Zbritje

Now – Almond Oil

(1 përshtypje mbi produktin)

671.50 Lekë

Vaj bajame 100% i paster i perftuar me presion te forte mekanik (Expeller-Pressed)

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Vaji i Bajames së ëmbël është ideal për të ushqyer dhe rigjeneruar çdo lloj lëkure. Ky vaj përthithet lehtësisht dhe nuk bllokon poret, në këtë mënyrë promovon lëkurë të pastër, të butë dhe të shëndetshme.

Përdorimi: Ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhoni zonën e dëshiruar. Për fytyrën, pas pastrimit, masazhoni 3-5 pika nga vaji në lëkurë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë zonës rreth syve.

Përbërësit: Vaj nga Bajamja e ëmbël (Prunus Armeniaca)

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

473ml, 118ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Now – Almond Oil
 • ky vaj pervec gjithe benefiteve super te mira qe ka,zgjat pafund.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART