- 10%

Now – AlliBiotic CF

2,320 Lekë 2,570 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Now – AlliBiotic CF 

NOW® AlliBiotic CF është një kombinim bimor i formuluar për mbështetjen e një sistemi të shëndetshëm imunitar. Kjo formulë botanike ka ekstrakt hudhre, i cili është përdorur për shekuj me radhë për të promovuar mirëqenien e përgjithshme. Gjithashtu përfshin manaferrën, ekstraktin e gjetheve të ullirit dhe vaj rigoni për të plotësuar këtë formulë gjithëpërfshirëse. ImmunEnhancer ™, është përfshirë gjithashtu si një shtesë prebiotike për mbështetjen e florës së shëndetshme të zorrëve – një përbërës kryesor i funksionit normal të imunitetit.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1  kapsule 2 herë në ditë me ushqim sipas nevojës.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

60

NutrientëtMesatarja për kaps.% DDR*
Elderberry (Sambucus nigra)
(Fruit/Berry) (50:1 Concentrate) (Equivalent to 2,500 mg)
50mg
Olive Leaf Extract (Olea europaea)
(min. 18% Oleuropein)
40mg
Garlic Extract (Allium sativum) (Bulb)40mg
Oregano Oil (Origanum vulgare)
(min. 55% Carvacrol)
40mg
ImmunEnhancer™ [Arabinogalactan
from Larch Tree (Larix laricina)]
10mg
Rosemary Oil (Rosmarinus officinalis)5mg
Përbërës të tjerë
Softgel Capsule (bovine gelatin, glycerin, enteric coating, water, carob), Rice Bran Oil, Beeswax and Soy Lecithin.

Not manufactured with wheat, gluten, milk, egg, fish or shellfish ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.
† Vlera ditore nuk është përcaktuar.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – AlliBiotic CF”

LART

×