- 15%

Now – 7 KETO

2,762.50 Lekë

In stock

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now – 7 KETO 100 mg

7-KETO-DHEA është një metabolit i DHEA-së (dehidroepiandrosteroni), sasia e të cilit ulet në organizëm me kalimin e viteve. 7-KETO-DHEA merr pjesë në proçese biologjike që shoqërohen me çlirim nxehtësie (termogjeneza). Kombinimi i suplementeve të 7-KETO-DHEA me dietë ushqimore dhe aktivitet fizik ka rezultuar efektive për rënien nga pesha.

 • Pa Gluten
 • Pa OMGJ
 • Pa nënprodukte të vezës
 •  Pa nënprodukte të bulmetit
 • Pa gjurmë arre apo soje

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet 1 kapsulë 2 herë në ditë, mundësisht me ushqim.
Kujdes: Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji, ose merni medikamente të tjera këshillohuni me mjekun tuaj, para se ta përdorni. Suplementet nuk bëjnë zëvëndësojnë dietën ushqimore.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

NutrientëtMesatarja për kaps.% DDR
Calories5< 1%**
Total Fat0.5 g*
7-KETO® (DHEA Acetate-7-one)100 mg*
Conjugated Linoleic Acid (CLA)
(from Safflower Oil)
400 mg*
Green Tea Extract (Camellia sinensis) (Leaf)**75 mg*
Acetyl-L-Carnitine (from Acetyl-L-Carnitine HCl)15 mg*
Rhodiola Extract (Rhodiola rosea) (Root)10 mg*
* Vlera ditore nuk është përcaktuar.
**Vlerat ditore të përqindjes bazohen në dietën 2,000 kalori.
Lista e Përbërësve
Softgel Capsule (bovine gelatin, glycerin, water, carob), Beeswax, Soy Lecithin and Sunflower Oil.
Not manufactured with wheat, gluten, milk, egg, fish, shellfish or tree nut ingredients. Produced in a GMP facility that processes other ingredients containing these allergens.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – 7 KETO”

LART