- 15%

Now – 5-HTP 100 mg

1,870 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Now 5-HTP 100 mg

Ndihmon në relaksim, në një gjumë të mirë dhe mbështet një humor pozitiv . 5-HTP mbështet prodhimin e serotoninës në tru dhe në sistemin nervor qëndror. Serotonina ndikon në gjumë, humor, oreks dhe në temperaturën e trupit.

5-HTP, metaboliti i ndërmjetëm midis aminoacideve L-triptofan dhe serotoninës, është nxjerrë nga fara e një bime afrikane (Griffonia Simplefolia).

Ndryshimi natyror i ngjyrave mund të ndodhë në këtë produkt.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 kapsulë çdo ditë,pas vaktit , përpara gjumit.

Ruani në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Kujdes – Nuk prodhohet me sheqer, kripë, niseshte, maja, grurë, gluten, misër, soje, qumësht, vezë ose konservues. Prodhuar në një strukturë GMP që përpunon përbërës të tjerë që përmbajnë këto alergjene.

Firma

Now

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

60 Kapsula

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Now – 5-HTP 100 mg”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART